Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Zaproszenie na Seminarium prawne dla biznesu „Skuteczne rozwiązanie stosunku pracy.” 13.06.2022

Zaproszenie na Seminarium prawne dla biznesu „Skuteczne rozwiązanie stosunku pracy.” 13.06.2022

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, które odbędzie się 13 czerwca br. i będzie poświęcone tematyce skutecznego rozwiązania stosunku pracy przez przedsiębiorców.

W pierwszej części spotkania pracownicy Zakładu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku wygłoszą trzy krótkie prezentacje poświęcone sposobom rozwiązania stosunku pracy w polskim porządku prawnym:
dr hab. Iwona Sierocka, prof. UwB
dr hab. Wioletta Witoszko
dr Katarzyna Żywolewska

Drugą częścią spotkania będzie dyskusja panelowa z udziałem ekspertów- praktyków, którzy wymieniając się swoim doświadczeniem zawodowym, bazując na przykładach ze swojej codziennej pracy wskażą jakie są najczęstsze błędy popełniane przez pracodawców podczas rozwiązywania stosunku pracy i jak ich unikać.

Praktyczny wymiar organizowanego spotkania zapewniają eksperci, którzy na co dzień zajmują się przedmiotową problematyką. Będą nimi: dr Magdalena Rycak, radca prawny w Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR w Warszawie, wykładowca w Katedrze Prawa Administracyjnego, Konstytucyjnego i Prawa Pracy, Wydziału Prawa, Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Jolanta Adamska, radca prawny i Partner w Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy w Białymstoku, dr Agnieszka Zemke Górecka, Adwokat z Kancelarii Adwokackiej Agnieszki Zemke Góreckiej, wiceprezes Naczelnej Rady Adwokackiej, Prezes Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, wykładowca w Zakładzie Prawa Medycznego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego, Katarzyna Kostro – radca prawny, Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Oddział Terenowy w Białymstoku, dr Karol Łapiński nadinspektor pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku oraz dr Tomasz Kałużny, Sędzia Sądu Rejonowego w Białymstoku, Wykładowca w Zakładzie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Seminarium zaplanowano w formie hybrydowej: stacjonarnie w Auli Uniwersyteckiego Centrum Kultury (Kampus UwB) przy ul. Ciołkowskiego 1 N.
 lub

https://www.facebook.com/events/1381467532329515?ref=newsfeed 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres biznes@uwb.edu.pl. Termin na wysyłanie zgłoszeń upływa 11 czerwca 2022 r.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania)    Program VII Seminarium Prawnego dla biznesu (do pobrania)

seminarium prawne 13 czerwca 2022

 Powrót