Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska

Co to jest Podcast SSSE S.A. ? Jak to właściwie działa?

Podcasty SSSE S.A. to krótkie audycje poświęcone wydarzeniom gospodarczym, aktualnym informacjom o Polskiej Strefie Inwestycji, ale też relacjom inwestorskim, czy lokalnym działaniom, powiązanym z szeroko rozumianą przedsiębiorczością. Poruszana tematyka będzie szeroka, gdyż znajdą się tu wypowiedzi przedstawicieli firm, instytucji otoczenia biznesu, czy takich organów jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, czy Krajowa Administracja Skarbowa.

To też będzie prezentacja sylwetek polskich przedsiębiorców, którzy nie raz startowali ze swoimi firmami „od zera”, a dziś zdobywają wyróżnienia i nagrody.

Nasze rozmowy przybliżą słuchaczom modele myślenia, strategie działania i umiejętności, które zadziałały w prowadzeniu biznesu.

Podcasty SSSE S.A. to okazja, żeby dowiedzieć się czegoś o przedsiębiorcach, lokalnej społeczności, o ludziach, którzy tworzą dobry klimat dla rozwoju przedsiębiorczości. W przeciwieństwie do materiałów wideo, nie angażują tak bardzo naszej uwagi. Możemy ich słuchać jadąc samochodem, wykonując obowiązki zawodowe, czy podczas spaceru. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi podcastami, które będziemy sukcesywnie publikować na tej stronie.


29.05.2024
Odcinek 23

W tym odcinku naszych podcastów prezentujemy firmę z Zambrowa - OstroVit Sp.  z o. o. - producenta najwyższej jakości suplementów diety i żywności dietetycznej. Spółka dynamicznie się rozwija i w związku z tym planuje rozbudowę zakładu produkcyjnego. Dzięki otrzymanej decyzji o wsparciu, może skorzystać ze zwolnienia podatkowego i tym samym zaoszczędzić. Polecamy kolejny odcinek podcastów, szczególnie tym przedsiębiorcom, którzy planują zwiększyć produkcję, a przy okazji odliczyć od podatku koszty inwestycji. To się opłaca! Zapraszamy do kontaktu!

26.04.2024
Odcinek 22

Kwiecień to czas podsumowań I kwartału br. Polskiej Strefy Inwestycji, o czym mówi Prezes Zarządu SSSE S.A.

05.04.2024
Odcinek 21

Na obszarze zarządzanym przez Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. branża meblarska jest jedną z najprężniej rozwijających się branż. Przykładem jest działalność firmy Magdalena Turemka MAG-DREW z miejscowości Krypy. Przedsiębiorstwo realizuje projekty, produkcję i montaż mebli na wymiar oraz doradza klientom na każdym etapie tworzenia zamówienia. Właściciel firmy Magdalena Turemka opowiada o swojej działalności i o tym dlaczego warto inwestować w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. 

27.12.2023
Odcinek 20

Wiceprezes Zarządu firmy PL-Therm Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku- producent wyrobów formowanych na zimno, np.: profili podtynkowych, czy narożników, opowiada o  polsko-włoskiej współpracy, a także dlaczego warto skorzystać z decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji (27.12.2023 r.)

29.11.2023
Odcinek 19

Listopad to dobry czas na podsumowanie trzech kwartałów bieżącego roku. SSSE S.A. wydała w tym roku już 22 Decyzje o wsparciu. Otrzymali ją Przedsiębiorcy z sektora MŚP oraz duże przedsiębiorstwa. Jakie nakłady zadeklarowali oraz ile będzie nowych miejsc pracy – o tym opowiada Prezes Zarządu SSSE S.A.(29.11.2023 r.)

25.10.2023
Odcinek 18

Firma MASTERPRESS S.A. to lider w branży poligraficznej specjalizujący się przede wszystkim w produkcji etykiet termokurczliwych, etykiet typu shrink sleeve, zawieszek i saszetek do herbat.
Nowa inwestycja pozwala na zwiększenie zdolności produkcyjnej i rozszerzenie produkcji o nowe oferty opakowań.
Wiceprezes Zarządu Bogusław Wojtach opowiada o nowych możliwościach jakie daje Polska Strefa Inwestycji. (25.10.2023)

27.09.2023
Odcinek 17

Sięgamy trochę do historii, czyli jak powstała Polska Strefa Inwestycji. Wystarczy kliknąć w Podcast. (27.09.2023)

31.08.2023
Odcinek 16

W tym roku obchodzimy 5 lat funkcjonowania Polskiej Strefy Inwestycji. To okazja do uroczystych obchodów, ale też do podsumowania tych ostatnich 5 lat działalności Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Zapraszamy do wysłuchania nowego podcastu. (31.08.2023)

31.07.2023
Odcinek 15

W tym odcinku podsumowujemy półrocze 2023 i opowiadamy o naszych planach. Zachęcamy do wysłuchania! (31.07.2023)

30.06.2023
Odcinek 14

 Na obszarze zarządzanym przez SSSE S.A. branża poligraficzna jest jedną z najprężniej rozwijających się branż. Przykładem jest inwestycja firmy ARKA-DRUK. Właściciel firmy opowiada o inwestycji w Łapach i o tym dlaczego warto inwestować w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Zachęcamy do wysłuchania! (30.06.2023)


Powrót