Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Zapraszamy na Wyjątkowe sympozjum mechatroniczne w Suwałkach 19.05.2022 od godz. 9.00

Zapraszamy na Wyjątkowe sympozjum mechatroniczne w Suwałkach 19.05.2022 od godz. 9.00

Roboty edukacyjne, automatyka w sterowaniu, inżynieria odwrotna, autonomiczne pojazdy, czy nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo w ruchu drogowym to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone podczas wyjątkowego sympozjum naukowo-praktycznego na suwalskiej Uczelni.

Serdecznie zapraszamy wraz z Państwową Uczelnią Zawodową im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach na Wyjątkowe sympozjum mechatroniczne, które odbędzie 19 maja br.

Praktyczność sympozjum będzie między innymi zasługą firm i przedsiębiorstw będących liderami w branżach związanych z mechatroniką i automatyką w Polsce, które oprócz udziału w dyskusjach i prelekcjach organizują na patio Uczelni również wystawę sprzętu i prezentację swoich firm. Partnerami wydarzenia są m. in.: FESTO, ASTOR, VIBRO, TEC, SALAG, DPS SOFTWARE, ASPI, PEC w Suwałkach, Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., czy Politechnika Świętokrzyska.

Początek sympozjum o godzinie 9.00. Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!

 

PROGRAM SYMPOZJUM (do pobrania)

wyjatkowe sympozjum mechatroniczne 1Powrót