Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / W Czyżewie powstaje zakład budujący kampery – SSSE S.A. wydała kolejną decyzję o wsparciu

W Czyżewie powstaje zakład budujący kampery – SSSE S.A. wydała kolejną decyzję o wsparciu

Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał 89 decyzję o wsparciu Przedsiębiorcy Azimoo Expedition Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.
Przedsiębiorca w ramach decyzji o wsparciu utworzy nowy zakład produkcyjny w miejscowości Czyżew, w woj. podlaskim i w związku z tym poniesienie nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 4 200 tys. zł. oraz zatrudni 1 nowego pracownika.
Dzięki otrzymanej decyzji o wsparciu Azimoo Expedition może korzystać z ulgi podatkowej przez okres 15 lat.

W nowym zakładzie Azimoo Expedition Sp. z o.o. będą produkowane lekkie zabudowy z funkcją mieszkalną typu kamper (zabudowa nadwozi samochodowych i przyczep na kempingi) oraz z funkcją typu izotermy chłodnicze (wykorzystywane w transporcie specjalistycznym). Dodatkowo planowane jest rozpoczęcie produkcji różnego typu wyposażenia do zabudów: meble, lekkie ścianki działowe oraz dokonywanie modyfikacji zabudów zgodnie z życzeniem klienta.

Celem Azimoo Expedition jest zadbać o to, aby gotowy kontener mieszkalny był jak najprecyzyjniej dopasowany do Twoich wymagań.
Marzysz o dalekiej podróży w nieznane? Chcemy zaproponować Ci doświadczenie, które łączy w sobie poczucie wolności oraz niezależność z ekscytującą wyprawą w najdalsze zakątki świata – również w te najbardziej niedostępne. Odkrywaj nowe miejsca, ciesząc się autonomią i pełnią komfortu, gdziekolwiek się znajdziesz. Czas na przygodę życia!

Więcej informacji o produktach Azimoo Expedition Sp. z o.o. https://azimooexpedition.com/

Nowemu Przedsiębiorcy życzymy wielu sukcesów zawodowych!Powrót