Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / VII Edycja Konferencji Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle? 14.12.2023

VII Edycja Konferencji Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle? 14.12.2023

Zapraszamy na VII Konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?”, która odbędzie się 14.12.2023 r. od godz. 10.00.

Wydarzenie jest adresowane do polskich przedsiębiorstw, zainteresowanych wejściem na ścieżkę innowacji i realizujących projekty B+R+I, jak również przedstawicieli nauki i ekosystemu innowacji, którzy współpracują z firmami.

Konferencja będzie forum wymiany najlepszych praktyk w odniesieniu do tworzenia w przedsiębiorstwach ekosystemu przyjaznego do prowadzenia działalności innowacyjnej. Poznamy historie sukcesu beneficjentów minionej perspektywy, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie innowacji.

Tegoroczna Konferencja będzie wyjątkowo atrakcyjna dla firm chcących dołączyć do elitarnego grona laureatów grantów z Programów Ramowych, a w szczególności do EIC Accelerator w ramach Horyzontu Europa. W ramach tej prelekcji uczestnicy dowiedzą się więcej o zasadach składania wniosku projektowego oraz poznają szczegóły konkursu „Granty na Eurogranty”.

Konferencja jest skierowana również do przedsiębiorcach chcących rozpocząć swoją przygodę z B+R+I – dla nich przygotowaliśmy sesje poświęcone Funduszom Europejskim dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) oraz projektowi Innovation Coach, a także dodatkową prelekcję o podstawach aplikowania w ramach ścieżki SMART.

Agenda

Zostały już tylko miejsca online! 

ZAREJESTRUJ SIĘPowrót