Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Staż dla Partnerów PAIH – zaproszenie dla COI/COIE, JST, Parków Przemysłowych i Technologicznych

Staż dla Partnerów PAIH – zaproszenie dla COI/COIE, JST, Parków Przemysłowych i Technologicznych

29 listopada 2022 r. planowane jest szkolenie/staż online (w programie Zoom) PAIH S.A. dla partnerów regionalnych Agencji: COI/COIE, JST, Parków Przemysłowych i Technologicznych, głównie nowych pracowników zatrudnionych w ich strukturach.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom standardów PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów, budowy i przygotowania oferty inwestycyjnej, generatora ofert inwestycyjnych, podnoszenia atrakcyjności miejsca a także informacji dot. oferty Agencji związanej z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw.
Szkolenie jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału.

W związku z powyższym prosimy o rejestrację na wydarzenie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego https://www.paih.gov.pl/rejestracja-szkolenie_dla_partnerow_regionalnych_PAIH  w terminie do 28.11.2022 godz.10:00.
Osoby, które zarejestrują się na szkolenie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem do Zoom do szkolenia, który zostanie wysłany w przededniu szkolenia tj. 28 listopada 2022.

 Powrót