Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Bezpłatne webinarium: Sektor meblarski w Meksyku – meble i artykuły do dekoracji wnętrz – 9 maja br. o godz. 15.00

Bezpłatne webinarium: Sektor meblarski w Meksyku – meble i artykuły do dekoracji wnętrz – 9 maja br. o godz. 15.00

9 maja br. o godz. 15.00 PAIH organizuje bezpłatne webinarium nt. „Sektor meblarski w Meksyku – meble i artykuły do dekoracji wnętrz”.

Meksyk to atrakcyjny cel dla polskich przedsiębiorców, którzy widzą możliwości biznesowe w tym obszarze. A dzięki ciągłemu rozwojowi urbanistycznemu największych miast, zapotrzebowanie na artykuły z branży meblarskiej znacznie wzrasta.

Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się jak eksportować meble i artykuły do dekoracji wnętrz do Meksyku, poznać trendy i możliwości w sektorze meblarskim, ustawy i certyfikaty w ramach wymogów Międzynarodowej Organizacji Handlu oraz poznać dynamicznie rozwijający się sektor meblarski na rynku meksykańskim.

Webinarium będzie prowadzone przez pracowników ZBH w Meksyku oraz praktyków z polskiego sektora meblarskiego w języku polskim.

Link rejestracyjny: https://www.paih.gov.pl/webinarium-sektor_meblarski_w_Meksyku 

W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować pod adresem: patrycja.staszewska@paih.gov.pl 

Serdecznie zapraszamy!Powrót