Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Nowe usługi na Platformie Elektronicznego Fakturowania – bezpłatne webinarium 17 maja 2022 r. o godz. 10:00

Nowe usługi na Platformie Elektronicznego Fakturowania – bezpłatne webinarium 17 maja 2022 r. o godz. 10:00

Uruchomiona została nowa e-usługa fakturowania specjalizowanego dla przedsiębiorców na Platformie Elektronicznego Fakturowania.

Dzięki dodatkowym funkcjom przedsiębiorcy będą mogli łatwiej wystawić fakturę za dostawy usług masowych, m.in. energii elektrycznej, czy telekomunikacyjnych.

Rozbudowany standard faktury umożliwi uwzględnienie dodatkowych metod kalkulacji podatku VAT – zgodnie z wymaganiami ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowa e-usługa pozwoli również na wystawienie noty korygującej i przesłanie reakcji biznesowej na otrzymany dokument, np. jego akceptacji bądź odrzucenia.

Zmodyfikowany i rozbudowany został również standard faktury korygującej, a cały system uzupełniono o moduł do faktoringu. Nowością jest także możliwość pobrania danych odbiorcy z centralnej książki adresowej.

Webinarium i dodatkowe informacje

17 maja 2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się Webinarium o zmianach na Platformie Elektronicznego Fakturowania i prezentacja nowych e-usług.

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji na temat faktur elektronicznych, platformy oraz e-fakturowania w zamówieniach publicznych znajdują się na stronie efaktura.gov.pl Powrót