Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Niezawodność i Utrzymanie Ruchu – Suwałki (13.6.2023)

Niezawodność i Utrzymanie Ruchu – Suwałki (13.6.2023)

Już 13 czerwca w Suwałkach odbędzie się Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”, skierowana do specjalistów zajmujących się zarządzaniem działami UR.

Wydarzenie będzie miało miejsce w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej, skupiając się na najlepszych praktykach, innowacjach oraz inspiracjach.

Tematyka wydarzenia skoncentrowana będzie na priorytetowych kwestiach związanych z efektywnym zarządzaniem utrzymaniem ruchu. To ważne dla wszystkich firm, które dążą do optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości pracy i niezawodności swojego parku maszynowego.

Spotkanie jest odpowiedzią na aktualne potrzeby polskich przedsiębiorstw związane z aktualizowaniem fachowej wiedzy, dostarczaniem inspirujących rozwiązań technologicznych. Planowanych jest aż 21 eksperckich prelekcji w formie prezentacji, które szczegółowo rozwiną szeroki zakres tematów.

Konferencja zostanie wzbogacona o 20 stoisk wystawców, co da uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami dostępnymi obecnie na rynku. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów z innymi specjalistami. Udział jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji online, co czyni uczestnictwo w tym wydarzeniu jeszcze bardziej dostępnym dla praktyków z branży produkcyjnej.

Udział w konferencji jest bezpłatny po rejestracji online na stronie. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa poświadczających udział w wydarzeniu.

–> REJESTRACJA ON-LINEPowrót