Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Lean TWI Summit – konferencja o Lean, Przywództwie i AI w Polsce 10-11 czerwca 2025 r.

Lean TWI Summit – konferencja o Lean, Przywództwie i AI w Polsce 10-11 czerwca 2025 r.

W dniach 10–11 czerwca 2025 roku we Wrocławiu, w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, odbędzie się 2. edycja konferencji Lean TWI Summit – jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce dedykowanych tematyce Lean Management, rozwoju przywództwa oraz wdrażaniu sztucznej inteligencji w organizacjach.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli przemysłu i sektora usług, liderów produkcji, menedżerów, specjalistów HR, trenerów wewnętrznych, a także ekspertów zajmujących się wdrażaniem kultury ciągłego doskonalenia i innowacyjnych technologii. Konferencja stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji pomiędzy światem nauki, przemysłu i technologii.
W programie przewidziano:

  • Ponad 30 wystąpień i prelekcji od liderów branży, w tym przedstawicieli firm takich jak Toyota, Luxmed, Amazon, Geberit, ING, Recaro, LOT, DeLaval czy ZF Group.
  • 12 case studies zrealizowanych wdrożeń i transformacji Lean w firmach produkcyjnych i usługowych.
  • Wystąpienie specjalne generała Romana Polko na temat przywództwa i budowania odpowiedzialnych zespołów.
  • Interaktywne sesje AMA (Ask Me Anything) z ekspertami i praktykami Lean, AI i zarządzania.
  • Warsztat AI prowadzony przez zespół AIDEAS – jednego z największych programów AI w Polsce.
  • Symulację Lean Management według Toyota Production System, realizowaną przez 3 ekspertów z Toyota Motor Manufacturing Poland.
  • Wieczorny bankiet networkingowy w nieformalnej atmosferze.
    Udział w konferencji to nie tylko okazja do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń, ale również nawiązania wartościowych relacji biznesowych. Tegoroczna edycja przyciągnie ponad 400 uczestników z całej Polski, co czyni ją jednym z największych spotkań branży Lean w kraju.

Szczegóły oraz pełna agenda wydarzenia dostępne są na stronie: https://leantrix.com/pl/konferencja-lean-twi/

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A jest partnerem Medialnym wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału!



Powrót