Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Konkurs Organizacja ucząca się 2022

Konkurs Organizacja ucząca się 2022

Inwestujesz w rozwój kompetencji swoich pracowników? Twoja firma wyróżnia się elastyczną strukturą organizacyjną i chcesz przedstawić własne dobre praktyki?
Weź udział w VII edycji konkursuOrganizacja ucząca się 2022”.

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka zapraszają do udziału w konkursie pt. „Organizacja ucząca się 2022” pracodawców z województwa podlaskiego stosujących zasady organizacyjnego uczenia się tj. inwestujących w rozwój kompetencji pracowników, zorientowanych na zarządzanie wiedzą oraz wyróżniających się m.in. kulturą organizacyjną stymulującą rozwiązania prorozwojowe.

Konkurs skierowany jest do firm z sektora MŚP, dużych firm, jak i pracodawców z sektora publicznego. Trzy odrębne kategorie konkursowe:
a) „Mikro i Małe Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie do 49 pracowników),
b) „Średnie i Duże Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie od 50 pracowników),
c) „Sektor publiczny”,
umożliwiają prezentację swojej działalności i dokonań firmom różnej wielkości.

Laureaci otrzymają nagrodę pieniężną oraz zostaną uhonorowani tytułem „Organizacji uczącej się 2022”. Dodatkową nagrodą jest promocja zwycięzców na lokalnym rynku pracy.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, w terminie do 30 września 2022 roku.
Szczegółowe informacje, kryteria oceny, informacja o nagrodach oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://wupbialystok.praca.gov.pl/  w zakładce Konkurs „Organizacja ucząca się 2022” lub pod adresem: http://wupbialystok.praca.gov.pl/441 

Szczegółowe informacje Informacje:
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
tel. 85 74-97-237

 Powrót