Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Konferencja „Kształcenie Zawodowe Przyszłości” 12.12.2022 Białystok

Konferencja „Kształcenie Zawodowe Przyszłości” 12.12.2022 Białystok

Podlaski Kurator Oświaty w partnerstwie z Politechniką Białostocką, Instytutem Badań Edukacyjnych, Wojewódzkim Urzędem Pracy, Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku, Klastrem Technologicznym INFOTECH i Stowarzyszeniem Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej organizuje w budynku Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej konferencję zawodową nt. ,,Kształcenie zawodowe przyszłości”.

Głównym tematem konferencji są wyzwania współczesnej edukacji zawodowej w zakresie potrzeb rynku pracy.

Na dwóch panelach tematycznych eksperci przedstawią główne trendy i dobre praktyki związane ze współpracą edukacji z biznesem i sytuacją młodzieży na rynku pracy.

Podczas konferencji przewidziane są wystąpienia ekspertów, dwa panele tematyczne, targi umiejętności poświęcone edukacji zawodowej i warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego.

Podczas odbywających się równolegle Targów Kwalifikacji Przyszłości szkoły z województwa podlaskiego będą prezentowały swoją ofertę edukacyjną.

Podlaski Kurator Oświaty wraz z partnerami serdecznie zaprasza do udziału w konferencji w dniu 12 grudnia 2022 roku w godzinach 10.30 – 13.30 na terenie Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej i wydarzeniach towarzyszących na terenie Centrum Nowoczesnego Kształcenia.

Link do rejestracji na konferencję i targi znajdą Państwo na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku: https://kuratorium.bialystok.pl/kuratorium/aktualnosci/konferencja-ksztalcenie-zawodowe-przyszlosci-12-grudnia-2022-r.html 

Zaproszenie Konferecja Kształcenie zawodowe przyszłościPowrót