Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Kolejna firma poligraficzna z obszaru zarządzanego przez Suwalską SSE S.A. z decyzją o wsparciu

Kolejna firma poligraficzna z obszaru zarządzanego przez Suwalską SSE S.A. z decyzją o wsparciu

Zarząd SSSE S.A. wydał kolejną decyzję o wsparciu firmie poligraficznej, która działa na obszarze zarządzanym przez SSSE S.A.
Przedsiębiorca EWADRUK STRĘKOWSKI Sp. j. z siedzibą w Zambrowie otrzymał decyzję na wsparcie nowej inwestycji mającej na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu.

W ramach inwestycji Spółka planuje budowę hali konfekcyjno-magazynowej, modernizację linii drukującej i zakup linii technologicznej do cięcia z laserowym nacinanie materiałów opakowaniowych w tym biodegradowalnych.

Przedsiębiorca zadeklarował poniesienie kosztów kwalifikowanych w wys. 7 mln złotych oraz zwiększenie zatrudnienia o 2 nowych pracowników.

EWADRUK STRĘKOWSKI SP. J. to firma rodzinna, która jest producentem nowoczesnych, foliowych materiałów opakowaniowych, zadrukowanych techniką fleksograficzną.
Więcej o firmie https://ewadruk.com/ 

Decyzja o wsparciu wydana SSSE

 Powrót