Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Klaster Evoluma zaprasza na Konferencję Robotics: Automatyzacja i Robotyzacja w ERKO 18.04.2024 r.

Klaster Evoluma zaprasza na Konferencję Robotics: Automatyzacja i Robotyzacja w ERKO 18.04.2024 r.

Klaster Evoluma serdecznie zaprasza na konferencję, która odbędzie się w firmie członkowskiej ERKO adres: ul. Lipowa 24 Jonkowo. Tematyka spotkania skupiać się będzie na automatyzacji i robotyzacji.

Spotkanie odbędzie się 18.04.2024 r. Start o godzinie 10:00.

Udział w wydarzeniu to świetna okazja do wspólnego zanurzenia się w fascynującym świecie automatyzacji i robotyzacji. Motywem przewodnim spotkania są praktyczne aspekty towarzyszące wdrożeniu automatyzacji, a samo wydarzenie będzie miało charakter warsztatowy.

W programie między innymi interesujące panele eksperckie, praktyczne studia przypadku. Kluczowym punktem programu będzie wycieczka po hali produkcyjnej połączona z warsztatami czyli maszyny, automaty i roboty w akcji.

Na to wyjątkowe spotkanie Klaster Evoluma zaprasza wszystkim zainteresowanym.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja uczestników przez link https://forms.gle/L5ZLBHz8DcMBTaQQ7 . Informacja potwierdzająca Państwa uczestnictwo w spotkaniu zostanie dodatkowo przesłana drogą mailową.

Podczas spotkania będzie można wymienić się doświadczeniami oraz zapoznać się z możliwościami kooperacji wewnątrz Klastra. Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do właścicieli, dyrektorów zarządzających, nadzoru produkcji, działów konstrukcyjno-technologicznych oraz automatyków i robotyków, działów utrzymania ruchu i osób chcących nawiązać współpracę w ramach grupy firm Klastra również wszystkich zainteresowanych tematyką w zakresie automatyzacji i robotyzacji.

Serdecznie zapraszamy!Powrót