Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Evoluma Klaster Przemysłowy zaprasza na GZW TECH – „Nowoczesne technologie dające nowe możliwości w obróbce metali”

Evoluma Klaster Przemysłowy zaprasza na GZW TECH – „Nowoczesne technologie dające nowe możliwości w obróbce metali”

W celu dobrych praktyk i wymiany doświadczeń Klaster Evoluma serdecznie zaprasza na spotkanie GZW TECH które odbędzie się w firmie Art-Motor Leszczyńscy, Rutkowscy Sp.j. adres: ul. Leszczynowa 2, 15-605 Solniczki. Tym razem tematyka spotkania skupiać się będzie na trendach w obróbce metali.

Spotkanie odbędzie się 27.03.2024 start o godzinie 9:00,

Spotkanie rozpocznie prezentacja współgospodarza spotkania firmy Art-Motor która specjalizuje się w mechanicznej obróbce metali oraz formowania wtryskowego. W trakcie panelu merytorycznego jest przewidziane zapoznanie się z parkiem maszynowym i produkcją firmy Art-Motor. W programie wystąpienia firm z zakresu narzędzi do obróbki skrawaniem.

 Prezentację Tungaloy poprowadzi przedstawiciel firmy który przedstawi  nowe rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem. 

Prezentacja firmy Pafana, będzie dotyczyła efektywnych rozwiązań w zakresie narzędziach skrawających.

W panelu dobrych praktyk wystąpi firma Sword, która zapona z tematyką pił taśmowych.

Kolejne wystąpienie będzie należało do eksperta Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, który opowie o nowych trendach w obróbce skrawaniem.

Następnie w programie prezentacja Mitutoyo przedstawiciel firmy zapozna Państwa z urządzeniami pomiarowymi oraz oprogramowaniem do SPC Measurlink 10.

W ramach GZW TECH Klaster rozpoczyna współpracę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, która przygotowała ciekawy panel z prezentacjami w zakresie finansowania. Firmy wystawiające się zaprezentują swoje narzędzia i urządzenia z którymi będzie można się zapoznać podczas panelu dyskusyjnego, przebieg spotkania wg załączonej agendy.

Ilość miejsc jest ograniczona do 30 osób. W ramach członkostwa w Klastrze jest jedno bezpłatne miejsce dla danej firmy członkowskiej, kolejne osoby z firm są jak najbardziej mile widziane – koszt dodatkowego uczestnika to opcja płatna 150 zł netto od osoby i w tym przypadku można zgłosić dowolną liczbę osób, decyduje kolejność zgłoszeń na adres email j.rzepka@metalklaster.pl. Informacja potwierdzająca  uczestnictwo w spotkaniu zostanie przesłana drogą mailową.

Zachęcamy przedsiębiorstwa klastrowe  do udziału w spotkaniu!Powrót