Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Dołącz do Laureatów Kreatorów Budownictwa

Dołącz do Laureatów Kreatorów Budownictwa

W tym roku odbędzie się 12 edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, skierowana do osób i firm, które każdego dnia inspirują, motywują do działania i świadomie budują swoją markę.

Celem jako organizatora projektu – Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – jest nagradzanie i promocja firm, które cieszą się uznaniem na rynku budowlanym, a także takich, które dopiero rozwijają skrzydła w tym sektorze. Uhonorowane firmy w projekcie Kreator Budownictwa Roku pozytywnie kontrastują na tle innych i mogą stanowić wzór do naśladowania. Jednak budownictwo to nie tylko firmy, ale także ludzie. Wyróżniamy osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, odznaczają się kunsztem w zarządzaniu i charyzmą, a przede wszystkim doceniamy ich przedsiębiorczość i … kreatywność! W organizowanym  projekcie zwracana jest także uwagę na oferowane produkty i inwestycje tych firm, które są znane i zostały docenione przez rynek budowlany lub są nowością.

Laureatom  projektu zapewnione jest nagłośnienie sukcesu firmy, osiągnięć i promocję oferowanych produktów lub inwestycji, z wykorzystaniem dostępnych mediów. Zaliczyć tu można m.in. miesięcznik Inżynier Budownictwa – publikacja, o nakładzie kontrolowanym ok. 120 tys. egzemplarzy, strony internetowe – www.kreatorbudownictwaroku.pl, www.inzynierbudownictwa.pl, www.piiib.org.pl, www.izbudujemy.pl, newslettery, aplikacja mobilna, a także liczne media społecznościowe. Jednak clou projektu jest organizowana gala, podczas której ogłaszani są laureaci tytułu Kreator Budownictwa Roku. W ubiegłym roku wydarzenie to odbyło się w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, w 2020 – online, natomiast w 2019 r. w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Atmosfera panująca podczas gali sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, nie tylko z laureatami, ale także gośćmi honorowymi, co w dalszej perspektywie może przełożyć się na podjęcie nowych wyzwań lub współpracy.

Projekt Kreator Budownictwa Roku objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Ogłoszenie laureatów Kreator Budownictwa Roku i wręczenie certyfikatów odbędzie się podczas uroczystej gali w listopadzie 2022 r.
Dołącz do klubu Laureatów Kreatorów Budownictwa Roku!
Skontaktuj się z nami – Wydawnictwem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i dowiedz się, jak otrzymać tytuł Kreator Budownictwa Roku 2022.
Zapraszamy.

 

DOŁĄCZ DO LAUREATÓW KBR 2022Powrót