Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Nasi inwestorzy / VA-Varuste Poland Sp. z o.o.

VA-Varuste Poland Sp. z o.o.

adres
ul. Turkusowa 10
16–400 Suwałki
telefon +48 510 488 001
e-mail office@va-varuste.com
www http://www.va-varuste.fi/pl/

VA-Varuste Poland Sp. z o.o.

Tapicerka jachtowa, Wyroby tekstylne

VA-Varuste Poland Sp. z o.o.

Branża: wyroby tekstylne, tapicerka jachtowa
Adres: ul. Turkusowa 10, 16–400 Suwałki
Tel:  +48 510 488 001
E-mail: office@va-varuste.com

http://www.va-varuste.fi/pl/


VA-Varuste jest obecnie jednym z największych producentów tapicerki jachtowej i tekstyliów dedykowanych do łodzi w Europie Północnej. Firma wywodząca się z Finlandii od ponad pięćdziesięciu lat specjalizuje się w produkcji zadaszeń łodzi, plandek portowych, siedzeń i materacy do jachtów i łodzi motorowych.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z innowacyjną technologią produkcji przyczyniły się do najwyższej jakości. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu 3D produkty są projektowane i digitalizowne z największą precyzją, by zaspokoić zindywidualizowane potrzeby szerokiej gamy klientów w przemyśle jachtowym. Należą do nich znaczący producenci łodzi w krajach skandynawskim, a także w Europie Środkowej i Południowej. Dalszy sukces firmy zaowocował utworzeniem polskiego oddziału, VA-Varuste Poland, zlokalizowanego w Suwalskiej Strefie Ekonomicznej w Suwałkach. Obecnie firma rozwija się stale zwiększając wydajność i zatrudnienie. W 2017 został wybudowany nowy zakład produkcyjny o powierzchni 2000m2. Od tego momentu firma podwoiła już zatrudnienie dając świadectwo prężnego rozwoju.