Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Nasi inwestorzy / TOBO Sp. z o.o.

TOBO Sp. z o.o.

adres
Kuriany nr 104
15-589 Białystok
telefon 48 662 055 425
e-mail biuro@tobo.pl
www https://tobo.pl/pl

TOBO Sp. z o.o.

Meblarska

TOBO Sp. z o.o.

Branża: meblarska
Adres: Kuriany nr 104, 15-589 Białystok
Tel: 48 662 055 425
E-mail: biuro@tobo.pl

https://tobo.pl/pl


TOBO jest prężnie rozwijającym się podlaskim przedsiębiorcą z ponad 25-letnim doświadczeniem. To firma rodzinna, która łączy tradycyjne wartości z nowoczesnym podejściem do biznesu.

TOBO specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych mebli do biur, gabinetów, recepcji, sal konferencyjnych, hoteli, szkół, obiektów użyteczności publicznej oraz mebli domowych. Oprócz standardowych kolekcji, firma wprowadziła nowość na rynku – prozdrowotne meble. Szeroka oferta handlowa obejmuje zarówno produkcję seryjną, jak i zamówienia nietypowe dopasowane do wymagań klienta.

Bez względu na to, czy potrzebujemy przestrzeni do pracy, odpoczynku, czy urządzamy biuro, szkołę, czy hotel, potrzebujemy mebli. TOBO ma meble do każdego wnętrza, które oprócz swojej funkcjonalności, zadbają o nasze zdrowie. Wszystkie rozwiązania prozdrowotne można obejrzeć i przetestować w Showroomie firmy w Kurianach.

W meble firmy TOBO jest wyposażonych wiele prestiżowych obiektów na Podlasiu, w tym Opera i Filharmonia Podlaska, Stadion Miejski, Białostocki Park Naukowo – Technologiczny, podlaskie urzędy, szpitale, czy też uczelnie.

Firma otrzymała wiele cennych nagród, a design wyrobów został nagrodzony w wielu konkursach w Polsce, w tym w konkursie Dobry Wzór, Must Have, Diament Meblarstwa, Złoty Medal targów mebli w Poznaniu czy też tytuł Podlaskiej Marki Roku.

TOBO wykazuje wysoką dbałość o środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka, inwestuje w Odnawialne Źródła Energii (OZE). Posiada wdrożony certyfikat zarządzania ISO 9001 i 14001.