Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Nasi inwestorzy / SAXDOR SHIPYARD SP. Z O.O.

SAXDOR SHIPYARD SP. Z O.O.

adres
19-300 Ełk
ul. Stoczniowa 1
telefon +48 607 556 063
telefon + 48 669 838 380
www https://www.stocznia.saxdor.com/
e-mail office@saxdor.com

SAXDOR SHIPYARD SP. Z O.O.

łodzie motorowe, Szkutnicza

SAXDOR SHIPYARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Branża: szkutnicza, łodzie motorowe
Adres: 19-300 Ełk, ul. Stoczniowa 1
Tel: +48 607 556 063
Tel: + 48 669 838 380
https://www.stocznia.saxdor.com/
E-mail: office@saxdor.com


Założona w 2019 roku firma Saxdor Yachts jest najszybciej rozwijającą się marką luksusowych łodzi w Europie, wywodzącą się z wizji stworzenia floty łodzi, która nigdy wcześniej nie istniała. Stocznia Saxdor znajduje się w Ełku w Polsce. Wszystkie łodzie budowane są zgodnie z najwyższymi standardami z dbałością o bezpieczeństwo przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Zespół Saxdor Shipyard posiada wiedzę, doświadczenie i zaawansowaną technologię niezbędną do budowy najwyższej jakości i najwygodniejszych jednostek pływających. Obecnie zatrudniamy ok 500 osób i stale poszukujemy ludzi z doświadczeniem i sercem do pracy.

Konsekwentnie inwestujemy w dokształcanie i rozwój umiejętności zawodowych. W pierwszym roku działalności w ramach programu szkoleniowego Saxdor Academy przeszkolono już ponad 250 osób. Nasz nowy wielopoziomowy projekt edukacyjny ma na celu wzmocnienie kadry przemysłu stoczniowego w Polsce. Realizowany przez wyspecjalizowaną kadrę stoczni Saxdor oraz doświadczonych nauczycieli zawodów projekt składa się z programów edukacyjnych dla młodzieży i dorosłych oraz szkoleń dla profesjonalistów w branży szkutniczej. Obecnie w Zespole Szkół nr 1 uczy się 67 osób w klasach o profilu: monter jachtów i łodzi oraz technik przemysłu jachtowego.