Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Nasi inwestorzy / ESTI POLYMER Sp. J. D.B.Zrajkowska

ESTI POLYMER Sp. J. D.B.Zrajkowska

adres
19 - 300 Ełk
ul. Krzemowa 12
telefon +4887 621 61 95
e-mail sekretariat@estipolymer.pl
www https://estipolymer.pl/

ESTI POLYMER Sp. J. D.B.Zrajkowska

Tworzywa sztuczne

ESTI POLYMER Sp. J. D.B.Zrajkowska

Branża: tworzywa sztuczne
Adres: 19 – 300 Ełk, ul. Krzemowa 12
Tel: +48 87 621 61 95
E-mail:sekretariat@estipolymer.pl

https://estipolymer.pl/


Funkcjonujemy na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Podstrefie Ełk od 1999 roku.

Produkujemy przeznaczone do dalszego przetwórstwa granulaty i mieszanki miękkie, twarde i kompozytowe na bazie PVC oraz system ekologicznych profili zaporowych, które w 2015 roku za swoją jakość i innowacyjność zdobyły certyfikat „Produkt Warmia Mazury”. Ciągłe inwestycje w rozwój parku maszynowego, zaplecza technicznego pozwalają nam na utrzymywanie wysokiej jakości produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w czerwcu 2018 roku zmieniliśmy nazwę dotychczasowej: AGASTYL na ESTI POLYMER tak, aby nowa nazwa stała się również odzwierciedleniem zmian zachodzących w naszej spółce związanych z wprowadzaniem innowacyjnych technologii oraz poszerzeniem asortymentu i runku zbytu.

Dzięki niemalże 20-letniemu doświadczeniu na rynku produkcji granulatów plastyfikowanych i nieplastyfikowanych jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów, które są dla nas kluczem do sukcesu.