Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Nasi inwestorzy / EBS Sp. z o.o.

EBS Sp. z o.o.

adres
04-555 Warszawa
ul. Ul. Bronisława Czecha 59
telefon +48 22 518 84 00
adres
19-300 Ełk
ul. Okrężna 1 B
telefon + 48 87 620 16 30
e-mail office@ebssmart.com
e-mail z.holdyk@ebssmart.com
www www.ebssmart.com

EBS Sp. z o.o.

Elektroniczna, Systemy alarmowe

Branża: elektroniczna, systemy alarmowe
Adres: 04-555 Warszawa, ul. Ul. Bronisława Czecha 59
Tel: +48 22 518 84 00

Oddział w Ełku

Adres: 19-300 Ełk, ul. Okrężna 1 B
Tel: + 48 87 620 16 30
E-mail:  office@ebssmart.com
E-mail: z.holdyk@ebssmart.com

www.ebssmart.com


EBS to polska spółka technologiczna należąca od stycznia 2023 do światowego lidera rynku security, amerykańskiego potentata notowanego na Wall Street, Alarm.com.

EBS to producent sprzętu zabezpieczeń z ponad trzydziestotrzyletnią historią. Będąc wyjątkowo długo na rynku ochrony, mając ogromne doświadczenie stale podąża za światowymi trendami, wykorzystując w swoich rozwiązaniach nowoczesne technologie i innowacyjne pomysły.

Mając własny dział R&D oraz zakład produkcyjny w strefie ekonomicznej w Ełku, oferuje cieszące się wyjątkowo doskonałą jakością smart komunikatory, stanowiące uniwersalne unowocześnienie niemalże każdej dostępnej na rynku centrali alarmowej, a także systemy z zakresu Worker monitoring z możliwością szerokiego raportowania.

EBS to zespół ludzi pełnych pasji, zaangażowania i posiadający szeroki wachlarz kompetencji, począwszy od wizji na przyszłość, kreatywności, jak i sctricte eksperckiej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii.

Nasza firma pełni na rynku rolę prekursora z zakresu know – how w dziedzinie ochrony, organizując cykliczne wydarzenia na skalę międzynarodową, czego przykładem może być ogólnoświatowa konferencja Security 5.0, która zgromadziła uczestników z ponad 40 krajów świata i przyciągnęła takich znaczących partnerów, jak Google Cloud, Orange Polska, Thales, Sevenways, czy bluesalve partners.

EBS to firma obecna już od lat na 5 kontynentach, firma z przyszłością, której celem jest dalszy rozwój na arenie międzynarodowej, nie tylko w zakresie wszystkich trzech grup produktowych, ale też w innowacyjnym podejściu do Client service.

Przejęcie przez Alarm.com otwiera przed EBS wiele możliwości. Jako część rodziny Alarm.com, EBS zyska dostęp do solidnej globalnej sieci, innowacyjnych badań i szerokiego portfolio inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa dla domu i biznesu.