Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Zaproszenie na warsztaty badawcze: Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami w Przemyśle 4.0  – firmy produkcyjne 11.03.2024 Politechnika Białostocka

Zaproszenie na warsztaty badawcze: Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami w Przemyśle 4.0  – firmy produkcyjne 11.03.2024 Politechnika Białostocka

Politechnika Białostocka oraz Fundacja  Platforma Przemysłu Przyszłości zaprasza przedstawicieli firm produkcyjnych na warsztaty badawcze dotyczące aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami w Przemyśle 4.0.

Treść Zaproszenia:

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej pozyskał projekt badawczy  pt. „Perspektywy wdrożenia innowacji społecznych  i technologicznych Przemysłu Przyszłości dedykowanych wsparciu zatrudnienia osób niepełnosprawnych w polskich przedsiębiorstwach przetwórstwa przemysłowego”. Projekt jest finansowany w ramach Konkursu pt. „Innowacje społeczne i technologiczne  w procesie aktywizacji osób niepełnosprawnych”, ogłoszonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Celem projektu jest zbadanie możliwości implementacji innowacyjnych rozwiązań społecznych i technologicznych w przedsiębiorstwach przetwórstwa przemysłowego, które będą wspierać zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami.

W ramach projektu planujemy zorganizowanie warsztatów badawczych, które odbędą się dnia 11.03 2024 r. w godz. 10.15-12.00 w Sali Rady Wydziału Inżynierii Zarządzania (adres: Kleosin, ul o. S. Tarasiuka 2).

Podczas warsztatów będziemy mieli okazję dyskutować na temat potrzeb, wyzwań  i możliwości związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Będziemy także poszukiwać praktycznych rozwiązań, które mogą zostać wdrożone w Państwa firmach w celu stworzenia bardziej inkluzywnego oraz dostępnego środowiska pracy.

Serdecznie zapraszamy Państwa przedstawicieli do udziału w tych warsztatach oraz do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami na temat tworzenia bardziej przyjaznych miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 4.03.2024 r. poprzez e-mail:  a.kononiuk@st.pb.edu.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 506 660 186 (Anna Kononiuk).

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem i liczymy na owocną współpracę. Politechnika Białostocka  wystawi Państwu również certyfikat uczestnictwa w projekcie naukowym.

W imieniu zespołu projektowego,
dr Anna Kononiuk – kierownik projektu
Politechnika Białostocka
Wydział Inżynierii ZarządzaniaPowrót