Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Zaproszenie na IX Seminarium Prawne dla Biznesu „Praca zdalna” 17.01.2023 r.

Zaproszenie na IX Seminarium Prawne dla Biznesu „Praca zdalna” 17.01.2023 r.

Wydział Prawa Uniwersytet w Białymstoku rozpoczyna nowy rok od organizacji Seminarium Prawnego dla Biznesu poświęconego długo wyczekiwanej przez pracodawców problematyki „pracy zdalnej”.
 
Do dyskusji zostali zaproszeni doświadczeni eksperci, którzy dzieląc się swoją praktyką i doświadczeniem będą dyskutować nad praktycznymi aspektami wdrożenia pracy zdalnej i dostosowania jej warunków do projektowanych przepisów prawnych.
 
IX Seminarium Prawne dla Biznesu zostało zaplanowane na 17 stycznia 2023 roku w godz. 12.00- 14.30.
 
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Spotkanie odbędzie się w Uniwersyteckim Centrum Kultury, przy ul. Ciołkowskiego 1 N (Kampus UwB) w Białymstoku.
 
Ci, z Państwa, którzy nie mogą być osobiście mogą skorzystać z transmisji na YT, do której link został zamieszczony w Programiezaproszeniu (do pobrania).
 
Osoby zainteresowane udziałem w Seminarium prosimy, aby do 16 stycznia wysłały wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania) na adres biznes@uwb.edu.pl 
 


Powrót