Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Seminarium biznesowe ONZ dla producentów żywności-7 marca 2024

Seminarium biznesowe ONZ dla producentów żywności-7 marca 2024

7 marca 2024 r. ONZ organizuje bezpłatne seminarium biznesowe, na którym omówione zostaną możliwości uczestnictwa w zamówieniach na dostawę żywności dla operacji pokojowych.

ONZ planuje ogłaszanie zamówień na racje żywnościowe dla misji prowadzących operacje pokojowe.

Organizacja oczekuje od potencjalnych dostawców kompleksowych usług, polegających na pozyskaniu produktów żywnościowych wysokiej jakości, magazynowaniu ich i dostarczaniu do końcowych odbiorców (operacji pokojowych).
ONZ nie przewiduje odbioru żywności od producenta i samodzielnego magazynowania czy transportu do misji. Kontrakt obejmować będzie kompleksową usługę, dlatego do udziału w seminarium MRiT zaprasza przedsiębiorców związanych z produkcją, magazynowaniem i międzynarodowym transportem produktów żywnościowych.

Będzie to kompendium wiedzy o rejestracji w systemie UN Global Marketplace (UNGM) oraz o udziale w danej formie przetargu.

Wartość zamówień dla Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczących tej kategorii usług, to ok. 300 mln dolarów rocznie. Rynek przetargów związanych z żywnością ONZ wart jest ponad 3,7 mld dolarów rocznie.

Szczegółowe informacje dla przedsiębiorców znajdują się na stronie ONZ.

Rejestracja zgłoszeń jest możliwa poprzez formularz do 29 lutego 2024 r. 
Udział w spotkaniu będzie możliwy po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz dostarczeniu ONZ dokumentów świadczących o doświadczeniu w wykonywaniu podobnych usług.
Zapraszamy przedsiębiorców z obszaru SSSE S.A. do udziału w seminarium.

 Powrót