Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Ranking 100 Kobiet Biznesu – 13 edycja

Ranking 100 Kobiet Biznesu – 13 edycja

Trwa nabór do plebiscytu i rankingu 100 Kobiet Biznesu.
Tak cenione w biznesie cechy – elastyczność, refleks, pomysłowość, otwartość na nowe – często są domeną kobiet, które po prostu muszą działać multizadaniowo. To się przekłada na spektakularne sukcesy zawodowe.

Dziś nikt już nie wątpi, że kobiety mają ogromny wpływ na polską gospodarkę, a firmy, które zakładają, stają się coraz bardziej widoczne – w „Pulsie Biznesu” dużo piszemy o menedżerkach i przedsiębiorczyniach, które podejmują odważne decyzje, zakładają własne firmy w różnych branżach, a także… zmieniają ścieżki swojej kariery. Wierzymy, że ich historie mogą zainspirować kolejne kobiety do podzielenia się sukcesem, bo wciąż zbyt mało Pań głośno mówi o swoich osiągnięciach zawodowych.

Ranking 100 Kobiet Biznesu 2023
Po raz 13. Puls Biznesu przyjmuje zgłoszenia do rankingu 100 Kobiet Biznesu.
Można do niego zgłaszane Panie, które co najmniej od 1 stycznia 2021 r. zarządzają firmami o przychodach minimum 10 mln zł. O miejscu zadecyduje kondycja finansowa zarządzanych przez nie przedsiębiorstw: wysokość przychodów oraz wzrost sprzedaży i zysku. Dane finansowe będzie analizowała wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet, przygotowująca ranking 100 Kobiet Biznesu. Wyniki rankingu poznamy w grudniu.

Plebiscyt czytelników na Kobietę Biznesu i Kobietę Biznesu: działalność społeczna
Jak co roku rankingowi 100 Kobiet Biznesu będzie towarzyszył plebiscyt czytelników „Pulsu Biznesu” i serwisów internetowych grupy Bonnier Business Polska.
Do plebiscytu można nominować Kandydatki niezależnie od pełnionych przez nie funkcji, wielkości firmy czy obrotów – tu nie liczą się wyniki finansowe, lecz ambicja, aktywność i osiągnięcia w 2023 r.
Zgłoszenia przyjmowane są w dwóch kategoriach – Kobieta Biznesu oraz Kobieta Biznesu: działalność społeczna. Spośród nadesłanych kandydaturek i swoich wskazań redakcja wybierze Panie, na które w listopadzie zagłosują internauci. Wyniki plebiscytu poznamy w grudniu.
Zapraszamy na stronę 100kobietbiznesu.pl , gdzie znajdują się wszystkie informacje o inicjatywie „Pulsu Biznesu” i gdzie do 30 września można zgłosić swoje kandydatki do rankingu i plebiscytu. Udział jest bezpłatny.

Zachęcamy do zgłaszania Pań – Kobiet Biznesu z naszego regionu!

100 kobiet23 grafiki sm 1080x1080 03 005Powrót