Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Polski producent filtrów – firma EXMOT SULEWSKI Sp. z o.o. w Polskiej Strefie Inwestycji

Polski producent filtrów – firma EXMOT SULEWSKI Sp. z o.o. w Polskiej Strefie Inwestycji

Zarząd SSSE S.A. wydał firmie EXMOT SULEWSKI Sp. z o.o. z siedzibą w Ełku, decyzję o wsparciu inwestycji mającej na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu.

Realizacja nowej inwestycji wiązać się będzie z poniesieniem przez inwestora nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 1 mln 850 tys. zł oraz zatrudnieniem 3 nowych pracowników.

Firma EXMOT zajmuje się produkcją wkładów filtracyjnych, filtrów i elementów filtrów dla potrzeb branży motoryzacyjnej, a także filtrów do maszyn i urządzeń przemysłowych i budowlanych, regeneracją wkładów filtracyjnych oraz elementów metalowych, wyrobów z tworzyw sztucznych, siatek metalowych , blach perforowanych i elementów z blach o różnych kształtach. Dodatkowo w ramach nowej inwestycji świadczone będą usługi mycia i odtłuszczania elementów metalowych oraz nakładania powłok na ma metale, usługi ślusarskie oraz z zakresu obróbki plastycznej i obróbki skrawaniem metali.

Więcej o EXMOT SULEWSKI Sp. z o.o. https://exmot.pl/ 

Życzymy Przedsiębiorcy wielu sukcesów zawodowych!

Decyzja o wsparciu wydana SSSE PSIPowrót