Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / Konkurs Polish Challenge Fund – Lato 2022

Konkurs Polish Challenge Fund – Lato 2022

Polish Challenge Fund to inicjatywa polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i UNDP Istanbul Regional Hub, wspierająca zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i polskiego know-how dla wyzwań rozwojowych wśród społeczności lokalnych w wybranych krajach partnerskich Polskiej pomocy.

Tym razem celem Polish Challenge Fund jest ułatwienie transferu Polskiego know-how i innowacyjnych rozwiązań dla Republiki Mołdawii.

Zapraszamy do składania wniosków podmioty zarejestrowane na terytorium RP: firmy, start-upy, ośrodki naukowo-badawcze, instytuty rozwojowe. Od wnioskującego podmiotu wymagane jest posiadanie lokalnego partnera, zaś proponowana inicjatywa musi być realizowana w duchu zrównoważonego rozwoju.

Zachęcamy też do udziału w webinarium, które odbędzie się  20 lipca o godz. 15.00 – 16.30. W razie niemożności uczestnictwa w tym webinarium, wszelkie pytania i wątpliwości dot. tego projektu proszę kierować do Pani Magdaleny Kudlickiej, dane kontaktowe w treści zaproszenia, e – mail: magdalena.kudlicka@undp.org 

Link umożliwiający zapisanie się TUTAJ 

Zainteresowani wnioskodawcy mogą składać aplikacje na adres: procurement.irh@undp.org  do czwartku, 15 września 2022 r.

Projekty będą realizowane w okresie od listopada 2022 do czerwca 2023.
Nagrody w konkursie mogą wynieść od US$20,000 do US$40,000, wymagany jest wkład własny w wysokości do 20% wartości projektu.
Szczegółowe informacje:

UNDP
https://polishchallengefund.org/ 

Polish Challenge Fund

 Powrót