Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna | Facebook Youtube LinkedIn Instagram | Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / ADDIT Sp. z o.o. zainwestuje w Węgrowie ponad 189 mln zł

ADDIT Sp. z o.o. zainwestuje w Węgrowie ponad 189 mln zł

Firma ADDIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Węgrowie otrzymała decyzję o wsparciu na realizację nowej inwestycji mającej na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu. Przedsiębiorca zadeklarował poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości ponad 189 mln złotych, zwiększenie dotychczasowego zatrudnienia kształtującego się na poziomie 749 pracowników, poprzez zatrudnienie po dniu wydania decyzji o wsparciu 25 nowych pracowników.

ADDIT Sp. z.o.o. to firma z kapitałem holenderskim z ponad 25 letnim doświadczeniem, jest jednym z największych producentów elementów z blach w Europie i międzynarodowym dostawcą dla klientów z szerokim zakresem technologii. Przedmiotem działalności w ramach nowej inwestycji będzie szeroko rozumiana produkcja i obróbka części precyzyjnych z blach metalowych oraz produktów, modułów, systemów, aparatury i maszyn przeznaczonych i wykorzystywanych przez producentów finalnych urządzeń. Ponadto przedmiotem działalności w ramach nowej inwestycji będzie montaż oraz usługi pomocnicze, począwszy od doradztwa przy projektowaniu elementu aż do magazynowania i przechowywania towarów.
Więcej o firmie ADDIT Sp. z.o.o.: www.addit.pl 

Nowemu Inwestorowi życzymy wielu sukcesów zawodowych!

 Powrót