Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA | Polska Strefa Inwestycji
BIP   Zwiększ kontrast strony |   Wielkość czcionki podstawowa Wielkość czcionki zwiększona Wielkość czcionki podwójna Wersja językowa polska | Wersja językowa angielska
Strona główna / Aktualności / 5 lat Polskiej Strefy Inwestycji – Konferencja w firmie TOBO Sp. z o.o.

5 lat Polskiej Strefy Inwestycji – Konferencja w firmie TOBO Sp. z o.o.

Z okazji obchodów 5 lat funkcjonowania Polskiej Strefy Inwestycji Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. gościła w siedzibie jednego z przedsiębiorców korzystających z PSI. Firma TOBO Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych otrzymała decyzję o wsparciu. Była to 8. decyzja o wsparciu wydana przez Zarząd SSSE S.A. Spółka TOBO zainwestowała w rozwój swojej firmy: zbudowała trzecią halę produkcyjną (z infrastrukturą) o powierzchni 1000 mkw., zamontowała instalację fotowoltaiczną, a także kupiła maszyny oraz utworzyła centrum do tworzenia własnych opakowań mebli, co uniezależniło ją od dostawców i obniżyło koszty.
Dziś TOBO jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in.: Diamenty Forbesa, czy Gazele Biznesu, które otrzymało kilkukrotnie. W roku 2018 firma otrzymała jako przedstawiciel branży drzewnej i meblarskiej prestiżowy tytuł Ambasadora Podlaskiej Gospodarki oraz nagrodę Izby Przemysłowo – Handlowej za dynamiczny rozwój w branży meblarskiej. W 2021 TOBO zajęło drugie miejsce w konkursie Głównego Inspektora Pracy – „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” w I kategorii – do 49 osób zatrudnionych. W roku 2022 zostało finalistą Dobry Wzór, dostało wyróżnienie w rankingu Forum Firm Rodzinnych 2022.
Zaś 2023 rok to wysyp nagród dla kolekcji 4SENIOR (for SENIOR): ZŁOTY MEDAL podczas targów Meble Polska 2023, nagroda Diament Meblarstwa 2023, MUST HAVE 2022 oraz tytuł dla firmy: Podlaska Marka 2022 w kategorii Przemysł 4.0.
TOBO Sp. z o.o to doskonały przykład tego jak Polska Strefa Inwestycji przekłada się na realny wzrost i rozwój przedsiębiorstw.
Życzymy firmie dalszych sukcesów!

DSC05932 Easy Resize.com 1 DSC05942 

DSC05945Powrót